Home / Tag Archives: shkelqyer

Tag Archives: shkelqyer

Messi apo Ronaldo, për Cristina Pedrochen Botërorin e fiton Spanja

Cristina Pedroche, prezantuese e modele në Spanjë, e njohur edhe si fanse e zjarrtë e Rayo Vallecanos, jep mendimin e saj për cilësitë e Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos.Sipas bukuroshes spanjolle, argjentinasi e ka talentin dhuratë të natyrës, ndërsa portugezi ka arritur suksese të jashtëzakonshme falë punës së tij. Ndërsa Andres Iniestën e vlerëson për klasin e tij dhe përulësinë.Sa i përket Botërorit, Pedroche është e bindur se do të triumfojë Spanja. Është e qartë se Cristina do të jetë në Rusi mbështetje të “La Rojas”, duke shkëlqyer në tribunat VIP.1 of 56 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Fibank Albania ofron kredi “Per cdo qellim” me kushtet me te favorshme te mundshme

Produkti i fundit i lancuar nga Fibank Albania eshte kredia “Per cdo qellim” per te gjithe individet me kushtet me te favorshme te mundshme, te pershtatura ndaj klientit sipas specifikave te tij perkatese.Kredia “Per cdo qellim” eshte nje mundesi e shkelqyer per kedo, me norme interesi qe fillon nga 1.9% e kombinuar me fleksibilitet ne kerkesen e dokumentacionit dhe me clirimin e klientit nga detyrimi per te sjelle nje numer te madh dokumentash. Nuk eshte i detyrueshem Sigurimi I jetes per kete kredi. Nje tjeter clirim per klientin eshte fakti se kolaterali nuk eshte e domosdoshme te jete ne emer te kredimarresit. Keto kushte hapin plot mundesi te mira per kedo qe ka deshire te marre nje financim per qellimet e tij.Ky produkt ofron fleksibilitet ne planin e investimit dhe synon te mbuloje nevojat financiare te klienteve me te ardhura te qendrueshme, historik te mire te ripagimit te kredise dhe kolateral te pranueshem.Cdo person i interesuar, pervec nje vizite ne dege mund te apli..

Lexone

FOTOT: Bashkëshortja e futbollistit të njohur “ndez” Instagramin

Yolanthe Cabau është në kulmin e karrierës së saj.Bashkëshortja e mesfushorit holandez Wesley Sneijder është bërë mjaft protagoniste në rrjetet sociale.Ajo tashmë numëron miliona fansa të cilët e komplimentojnë herë pas here.Ylli i pasarelave ka reklamuar linja të prodhimit të të brendshmeve, ku si gjithnjë ka shkëlqyer.

Lexone

Ambasadori i ri i Arabisë, Meta: Mirënjohje për mbështetjen

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, pranoi sot Letrat Kredenciale nga Ambasadori i ri i Arabisë Saudite në vendin tonë, Abdelmomen Mohammed Sharaf.Presidenti Meta vlerësoi bashkëpunimin e shkëlqyer midis dy vendeve. Kreu i Shtetit, shprehu mirënjohjen për mbështetjen e projekteve zhvillimore dhe asistencën financiare që Arabia Saudite i ka dhënë Shqipërisë ndër vite.Duke iu referuar mundësive në rritje të bashkëpunimit ekonomik, Meta shprehu besimin se kontributi i Ambasadorit Sharaf në këtë drejtim do të jetë shumë domethënës.Një vlerësim të veçantë, Presidenti Meta e bëri edhe për mbështetjen që Arabia Saudite i ka dhënë Kosovës.28 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Mourinho do Douglas Costën, Manchester United përgatit 85 mln euro

Sezoni i shkëlqyer i Douglas Costës me Juventusin nuk ka mbetur pa u vëzhguar me disa prej klubeve më të mëdha europiane që janë vënë në ndjekje të brazilianit.Sipas mediave angleze për sulmuesin e krahut i cili shumë shpejtë do të jetë në pronësi të Juventusit me bardhezinjtë që do të vendosin të blejnë përfundimisht kartonin e tij nga Bayern Munich, interesohet Manchester United.Me kërkesë të trajnerit Jose Mourinho, Djajtë e Kuq janë gati të shpenzojnë deri në 85 milionë euro për kartonin e Douglas Costës.24 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Engjëlli i Victoria’s Secret shkëlqen në Kanë

Engjëlli i Victoria’s Secret, Lais Ribeiro ka shkëlqyer në koncertin e së enjtes, derisa u paraqit në Festivalin e Filmit të Kanës.Bukuroshja 27-vjeçare braziliane sfiloi me fustan të bardhë, i cili i shfaqte hiret trupore.Ajo bërë që të gjithë të pranishmit në event të kthenin kokat për ta parë. (TemA)

Lexone

Sophie Rose, tifozja më seksi e Chelsea-it

1 of 6Sophie Rose është një nga pronaret e Chelsea Fan Tv, kanalit jo zyrtar të Bluve të Londrës, skuadër me të cilën është tifoze e zjarrtë.Ndoshta Sophie është tifozja më seksi e Chelsea-it të Antonio Contes që në këtë sezon nuk ka shkëlqyer por i ka mundësitë për ta mbyllur vitin me një trofe nëse mposht Manchester United në finalen e FA Cup.1 of 5Mjafton të shikosh fotot që Sophie poston në rrjetet sociale për të kuptuar se sa me fat është Chelsea që ka një fanse si ajo, pasi bukuroshja angleze është një vajzë me forma super seksi.13 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Kylie Jenner zhvishet pas perëndimit të diellit

Pak kohë më parë ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, vajzën të quajtur Stormi dhe tashmë, Kylie Jenner ka gjetur kohë për pushime.Së bashku me vajzën dhe të dashurin e Travis Scott, ylli i Kardashianëve është zhvendosur për të kaluar disa ditë pranë detit.Ajo ka shpërndarë në llogarinë e saj të “Instagramit” disa foto ku duket se edhe pse është bërë nënë vetëm pak kohë më parë, është në një formë të shkëlqyer.

Lexone

Harrojeni ujin dhe limonin, ky është zbulimi i ri për të humbur peshë pa u torturuar, por vetëm duke pirë këtë çdo natë

Pini për të përshpejtuar metabolizmin, për të humbur peshë dhe për tu çlodhur.Heqja e yndyrës së grumbulluar në bark mund të jetë një nga detyrat më të vështira, shkruan ShkodraNews. Kur e dimë se si funksionon metabolizmi ynë, ne mund ta kuptojmë se cila është mënyra më e saktë për të eliminuar këtë lloj yndyre. Kjo pije e mrekullueshme për të shpejtuar metabolizmin tuaj do t’ju ndihmojë të humbni peshë.Le të shohim se si ta përgatisim këtë pije të shkëlqyer për të përshpejtuar metabolizmin dhe për të humbur peshë.Ju duhen vetëm 4 përbërës:grejpfrut;kanellë;xhinxher;ujë.Kjo pije që është e dobishme për përshpejtimin e metabolizmit, është kombinimi perfekt i përbërësve për të djegur dhjamin në kohë rekord.Kjo është një risi natyrale që ndihmon për të humbur peshë dhe zëvendëson përbërjen tradicionale të ujit dhe limonit.Grejpfrut është agrumja më e fuqishme kur bëhet fjalë për eliminimin e toksinave dhe djegien e yndyrës.Kjo pije do të sigurojë që trupi juaj të pa..

Lexone

Gol, asnjë festë dhe paraqitje e shkëlqyer, por Hames nervozon tifozët

Hames Rodrigez ishte një ndër figurat qendrore të sfidës së djeshme mes Realit e Bajernit. Kolumbiani shkëlqeu, ishte ndër më të mirët në fushë, por pati edhe momente kur krijoi debate mes tifozëve.Mesfushori 26-vjeçar deklaroi para ndeshjes së nuk do të festonte në rast se shënonte dhe ashtu bëri, duke ngritur duart e duke kërkuar falje.Veprim që ka tërbuar jo pak tifozë të Bajernit, por Hames shpjegoi: “Kam qenë tre vite në Madrid, jam ndier shumë mirë dhe me lumturuar duartrokitjet e tifozëve të Realit”.I huazuar nga Reali, Hames nervozoi tifozët edhe në fundi e takimit, kur nxori topin jashtë për shkak se Asensio ishte i dëmtuar, por arbitri kishte bërë shenjë që loja të vazhdonte. “Idiotllëk, dukej qartë që Reali mundohej të vononte lojën”, “Po të ishte Hames i shtrirë në tokë Reali nuk do e ndalte lojën”, komentonin tifozët në rrjetet sociale.Megjithatë, Hames luajti një ndeshje shumë të mirë, dha 76 pasime, mbi 82% të sakta, si pak lojtarë në fushë, ndërsa në fund ndjeu ..

Lexone