Home / Tag Archives: shkallet

Tag Archives: shkallet

VIDEO: Çifti i moshuar nuk mban dot ekuilibrin, rrëzohet nga shkallët lëvizëse

Ky është momenti tronditës kur një çift i moshuar rrëzua tek shkallët lëvizëse pasi nuk mbajtën dot ekuilibrin.Në pamjet filmike do të shikoni se si burri dh gruaja 80-vjeçare rrëzohen mbrapsht pasi hipin tek shkallët lëvizëse.Është dashur ndërhyrja e njerëzve që ndodheshin aty pranë që t’i shpëtonin dhe të ngrnin në këmbë çiftin e moshuar.Ngjarja ndodhi në një qendër tregtare në lindje të Kinës. (TemA)

Lexone

VIDEO: “Pulën” e Eurovision e zë “syri i keq” pas fitores, rrëzohet nga shkallët

Fituesen e Eurovision 2018 Netta Barzi mesa duket e ka zënë syri i keq pas fitores.Kjo pasi menjëherë pas përfundimit të përformancës si kënga fituese ajo është rrëzuar nga shkallët duke marrë përpara vetes gjithë stafin i cili e shoqëronte.Ndërkohë pas kësaj shfaqje të sikletshme Netta Barzi ka dhënë intervistat për fitoren e saj duke vazhduar sikur të mos kishte ndodhur gjë.Netta përfaqësoi shtetin e Izraelit dhe arri të ftojë Edicionin e 63-të të Festivalit të Këngës “Eurovision” falë pikëve që i dha publiku. (TemA)

Lexone