Home / Tag Archives: shkaktuar

Tag Archives: shkaktuar

Ndiqni ndryshimet: Çfarë na tregojnë simptomat e çuditshme?

Ndiqni ndryshimet: Çfarë na tregojnë simptomat e çuditshme?

Sinjalet fillestare të organizmit tuaj, të cilat tregojnë ndryshimet e gjendjes shëndetësore, ndonjëherë është e vështirë të deshifrohen. Kushtoni kujdes këtyre simptomave më të shpeshta… Disa simptome trupore janë shqetësuese. Pothuajse secili prej jush tashmë është ballafaquar me ndonjë shenjë paralajmëruese. Mirëpo, në rastet më të shpeshta fjala është për …

Lexone

“Basha i ka të shenjta fundjavat, të cilat i kalon zakonisht jashtë shtetit”, Patozi ‘bën për ujë të ftohtë’ opozitën

"Basha i ka të shenjta fundjavat, të cilat i kalon zakonisht jashtë shtetit", Patozi 'bën për ujë të ftohtë' opozitën

Pedagogët e universiteteve në Tiranë ende nuk janë paguar për muajin janar, shqetësim ky që sot është publik edhe për mediat. Pas reagimit të zv.dekanit të fakultetit të Filologjisë, ka reaguar edhe ish deputeti Astrit Patozi. Ai  i kujton opozitës se duhet të reagojë për këtë problem. Reagimi A QUHET HALL …

Lexone

Philadeplia triumfon në Super Bowl, tifozët shkatërrojnë qytetin

The Philadelphia Eagles ka firuar në Super Bowl ndaj New England Patriots, për herë të parë në histori të klubit Triumfi për herë të parë në Super Bowl ka “çmendur” tifozët e Eagles, të cilët kanë shkaktuar trazira të mëdha në qytet. Rreth 8.000 tifozët kanë dalë të festojnë në …

Lexone

Erërat luhatin ndërtesën 48-she, zbrazet uji i xhakuzit (Video)

Erërat luhatin ndërtesën 48-she, zbrazet uji i xhakuzit (Video)

Ky është momenti rrëqethës, kur uji i i xhakuzit ka nisur të zbrazet, si pasojë e erërave të fuqishme, që luhatnin ndërtesën më të lartë në Brazil. Gjatë kohës sa Millennium Palace që ndodhet në Santa Catarina, shkonte nga njëra anë në tjetrën, dritat fikeshin dhe ndizeshin sërish, transmeton Telegrafi. …

Lexone