Home / Tag Archives: shijonte

Tag Archives: shijonte

Shoqet seksi i bëjnë foto ‘hot’ njëra-tjetrës (Foto)

Ato janë të famshme për miqësinë e tyre.Dhe të martën, Kendall Jenner dhe Hailey Baldwin postuan në Instagram pak frymëzim nga vetë ato duke shijuar verë në një vaskë.Kendall, 22 vjeç shijonte një gotë vere, teksa ajo paraqitej vetëm me të brendshme Calvin Klein dhe për më tepër foto ishte e shkrepur nga 21-vjeçarja Hailey.1 of 7Kendall kishte një peshqir të mbështjellë rreth flokëve të saj për të ndezur më tepër pamjen.Pas saj një foto e ka postuar edhe Hiley, teksa i gëzohej pijes së verës në një dush. Të hënën e parë të këtij muaji, të dyja modelet paraqitën një stuhi në Met Gala, ku dukeshin superseksi.23 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Lepa Brena shfrenohet mbi…

Këngëtarja e muzikës popullore serbe, Lepa Brena, u fotografua nga paparacët derisa po shijonte pushimet në Detin Adrianik. Këngëtarja i kap e shfrenuar në një motor uji, momente këto që u regjistruan nga paparacët. Shikojeni se çfarë bën:  

Lexone