Home / Tag Archives: shijonin

Tag Archives: shijonin

FOTOT: Një “seksi mama” si Tamara

Ajo po kalon disa momente relaksi me familjen e saj në plazhet e Dubait.Tamara Ecclestone është fotografuar më të bijën teksa freskoheshin në det dhe shijonin rrezet e diellit.E veshur me bikini 33 vjeçarja dukej mjaft seksi dhe në super formë. (TemA)

Lexone