Home / Tag Archives: shijojne

Tag Archives: shijojne

Festivali i ngjyrave në sheshin ‘Nënë Tereza’

Tirana është mbushur me ngjyra ditën e sotme. Është mbajtur për herë të parë në vendin tonë “Colour Day Festival”.Një skenë shumëngjyrëshe në sheshin “Nënë Tereza” mirëpriti me mijëra të rinj, performuesit më të mirë, DJ dhe bandat muzikore.Të gjithë të apasionuarit pas muzikës që morën pjesë në këtë event të veçantë patën mundësi të shijojnë surprizat dhe aktivitetet e shumta.12 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: “Dy shoqe ne, dhe duhemi si motra”

Olivia Culpo dhe Cara Santana janë dy shoqe mjaft të ngushta.Ato shihet që së fundmi shkojnë shpesh me pushime së bashku.Fill pasi i dha fund lidhjes së saj me lojtarin e “NFL”, Olivia zgjodhi të kalojë kohën me shoqen e saj.Bukuroshet 25 vjeçare po shijojnë verën maksimalisht ku nuk i kanë kursyer as pozat në rrjetet sociale.

Lexone