Home / Tag Archives: shetitur

Tag Archives: shetitur

Irina Shayk, shëtitje me të bijën

Pas Festivalit të Kanës, Irina Shayk iu rikthyer normalitetit. Bukuroshja 32-vjeçare është fotografuar dje duke shëtitur me të bijën Lea De Seine në Nju Jork.Modelja dukej mjaft e lumtur që më në fund ishte rikthyer te vogëlushja e saj 1-vjeçare. Irina shkëlqente e veshur me një fustan të gjatë dhe një pale çizme.32-vjeçarja ishte pa make-up dhe sërish dukej e mrekullueshme.1 of 415 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone