Home / Tag Archives: shetiste

Tag Archives: shetiste

Gigi Hadid, e dëshpëruar rrugëve të Nju Jork-ut

Gigi Hadid është fotografuar teksa shëtiste rrugëve të Nju Jork-t, por ajo që ra në sy ishte fytyra e ngrysur e modeles.Bukuroshja 23-vjeçarja dukej e dëshpëruar dhe ndodh rrallë që Gigi ta shohim në këtë gjendje.Modelja ishte veshur e gjitha në të zeza dhe si gjithmonë dukej e mrekullueshme.1 of 428 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone