Home / Tag Archives: shendetesorepo

Tag Archives: shendetesorepo

FOTOT/ Modelja zvogëlon gjoksin: Nuk e mbaja dot, më dhimbte shpina… (“çmenden” fansat)

Të pasur një gjoks të madh mund t’ju sjellë dhe probleme.Të paktën kështu i ka ndodhi një modeleje amerikane.Ashley Alexiss do të martohet në shtator, por ajo ka një problem, gjoksi i saj është shumë i madh për fustanin e nusërisë.Madje madhësia e gjoksit po i shfaqte dhe probleme të tjera shëndetësore.“Po vija re që me kalimin e viteve, po shtohej dhembja e shpinës. Më pas, shpina më jepte probleme kudo në trup.Jam 27 vjeç, por ndihesha e moshuar”, u shpreh modelja.Kështu Ashley Alexiss vendosi të zvogëlonte gjoksin, por pa e menduar se fansat e saj do ta prisnin keq këtë vendim. (TemA)

Lexone