Home / Tag Archives: serialin

Tag Archives: serialin

E mbani mend ‘të shëmtuarën’ Beti? Ja si duket ajo sot!

Dikur njihej si “e shëmtuara Beti”, ndërsa ditët e sotme, bukuroshja kolumbiane Ana Maria Orozco Aristizabal, i çmend të gjithë me pamjen e saj.Tashmë 43 vjeçe, aktorja kolumbiane u bë e njohur me rolin e saj në serialin shumë të famshëm “E shëmtuara Beti”, me të cilën ka fituar çmimin “Aktorja e Vitit” në 2002-shin gjatë INTE Award.Në një set fotografik të zhvilluar së fundmi për kopertinën e revistës “SoHo”, ‘Beti’ jo vetëm që nuk është më e shëmtuar, por ajo është edhe mjaft seksi, ku ka pranuar që të zhvishet përpara kamerave dhe të tregojë format e saj.The post E mbani mend ‘të shëmtuarën’ Beti? Ja si duket ajo sot! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Ylli britanik ndriçon plazhin e Tenerife (Foto)

1 of 6Ajo luajti në serialin televiziv “Survival Of The Fittest” dhe pasi u bë e njohur, Georgie Clarke dukej e pabesueshme me foto nga plazhi në Tenerife.25-vjeçarja me një pal bikini të bardha dhe trupin në superformë ishte e shkëlqyeshme. Me pirsing në bark ajo dukej edhe më e mrekullueshme.15 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Të dielën u bë baba për herë të parë, aktori merr lajmin e trishtë pak orë më vonë

Aktori i njohur nuk e ka shijuar per shume gjate lajmin e ardhjes ne jete te femijes se tij te pare, pasi babai i tij eshte ne gjendje te rende.Mbrëmjen e së dielës u bë baba për herë të parë në moshën 45-vjeçare. Por Ozcan Deniz ka marre lajmin e trishte pak ore me vone.Sipas medias, është përkeqësuar ndjeshëm gjendja shëndetësore e babait të aktorit Ozcan Deniz, Sadik Deniz, i cili vuan prej më shumë se një viti nga kanceri në mushkëri dhe në zorr“Hurriyet” raporton se aktori i njohur për rolin e Kahramanit në serialin “Një Pjesë e Imja” dhe si Faruku në serialin “Nusja nga Stambolli”, ka shtruar babanë në të njëjtin spital ku bashkëshortja e tij, Feyza Aktan, solli në jetë fëmijën e tyre të parë.

Lexone

Adelina befason të gjithë ata që nuk e pëlqejnë

Image result for ADELINA ISMAILI

Tashmë do ta shohim shpesh në televizor. Këngëtarja Adelina Ismaili që i është futur rrugës së aktrimit, do të ketë rol në serialin ‘O sa mirë’, shkruan lajmi. net Ajo do jetë drejtoreshë e kolegjit dhe pritet të jetë shumë e ‘rreptë’ karshi stafit të këtij kolegji. Adelina ka hedhur …

Lexone

Njihuni me gruan bukuroshe të ‘Okit’

Njihuni me gruan bukuroshe të 'Okit'

Njihuni me gruan bukuroshe të ‘Okit’[/caption] Fatmir Spahiu është aktor shumë i dashur për të gjithë. Ai u bë i njohur me emrin “Oki” pasi që kishte emrin në serialin Kafeneja jonë. Oki është i martuar me Zanën dhe kanë dy fëmije. Edhe pse fëmijët e tyre janë bërë te …

Lexone