Home / Tag Archives: sekuestrua

Tag Archives: sekuestrua

Sërish heroinë në Berat, arrestohet shpërndarësi 43-vjeçar

Një drogë e fortë si heroina duket se është bërë e zakonshme në qytetin e Beratit, pasi në harkun kohor të pak ditëve policia e këtij qyteti ka bërë disa arrestime të shpërndarësve të kësaj lënde narkotike.I fundit që ka rënë në prangat e Bluve të Beratit është Gerti Duda, 43 vjeç, banues në lagjen “Çelepias”.Policia njofton se atij iu gjet dhe sekuestrua një sasi e vogël heroine, teksa u arrestua në lagjen “13 Shtatori”.5 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone