Home / Tag Archives: seksi35

Tag Archives: seksi35

FOTOT: Nicki Minaj “tërbon” fansat

Ajo shpesh përshëndet fansat e saj me foto mjaft foto.Dhe këtë gjë Nicki Minaj e bëri të shtunën teksa postoi një foto ku dukej mjaft seksi.35 vjeç është padyshim një ndër reperet më të kërkuara për momentin në botë. (TemA)

Lexone