Home / Tag Archives: secret

Tag Archives: secret

FOTOT: Gigi Hadid “çmend” stilistin e njohur me format joshëse

Gigi Hadid duket tejet engjëllore kur vishet me të bardha.Gjatë lançimit të librit të “Victoria’s Secret”, ajo është shfaqur e veshur me një fustan mjat interesant.Veshja ishte dizenjuar me mjeshtëri nga Vivienne Westwood.Tashmë, 23 vjeçarja konsiderohet si një nga modelet më të preferuara të Victoria’s.(TemA)

Lexone

FOTOT: Një engjëll si Elsa Hosk në Kanë

Ajo është një nga modele më të nxehta të Suedisë.Dhe Elsa Hosk tregoi se pse është një modele e suksesshme teksa u shfaq të mërkurën me bikini të kuqe, duke ekspozuar linjat e saj fantastikeEngjëlli i “Victoria’s Secret” ndodhet në Francë për eventin e festivalit të filmit në Kanë. (TemA)

Lexone