Home / Tag Archives: santiago

Tag Archives: santiago

Modelja sulmohet egërsisht nga një bandë e femrave (Video)

Në video shihet përvoja e hidhur e modeles Angie Silva e cilat rrahet me grushta për disa minuta. Një grup i femrave të një klubi të natës në Santiago de Guayaquil në Ekuador, shihen duke e rrahur egërsisht modelen Silva, ndërkaq kalimtarët nuk bëjnë asgjë për ta ndaluar Është zbuluar …

Lexone

Isco hero në jubileun e Zidanes (VIDEO)

Isco hero në jubileun e Zidanes (VIDEO)

Isco hero në jubileun e Zidanes (VIDEO)[/caption] Real Madrid ka vazhduar me fitore në La Liga, duke mposhtur në Santiago Bernabeu skuadrën e Espanyolit me rezultat 2:0 Real Madrid ka shënuar fitore 2:0 ndaj Espanyolit, për të shënuar kështu fitoren e dytë më radhë këtë sezon në La Liga. Të …

Lexone

Real mund të mbetet pa një sulmues

Real mund të mbetet pa një sulmues

Liverpool dhe Arsenal kanë shfaqur interesim për të transferuar sulmuesin e Real Madrid, Lucas Vasquez. Spanjolli pritet të largohet nga Santiago Bernabeu gjatë kësaj vere, ndërsa edhe Roma ka qenë e lidhur me blerjen e tij.

Lexone