Home / Tag Archives: sajmodelja

Tag Archives: sajmodelja

Provokim ose jo, Belës iu zbulua gjoksi (Foto)

Bella Hadid arriti në Big Apple të shtunën në mëngjes dhe dukej e lehtësuar, teksa stili i veshjes e la në baltë, pasi ekspozoi më shumë seç duhej nga asetet e saj.Modelja 21-vjeçare po kalonte në rrugët e Nju Jorkut me mikeshat e saj, kur papritur këmisha u ngrit më shumë seç duhej dhe gjoksi i saj doli në pah.1 of 7Ajo mbante veshur edhe një palë xhinse shumë të lezetshme dhe atlete të zeza Balenciaga.3 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Bella Hadid përshëndet fansat nga jahti

Bella Hadid po qëndron në Monako, ku do të mbahen kualifikimet për Grand Prix.21-vjeçarja është parë duke shijuar një udhëtim me jaht, së bashku me miqtë e saj.Modelja e njohur ka ekspozuar format e saj seksi e veshur me bikini Dior, me të cilat dukej më seksi se kurrë. (TemA)

Lexone