Home / Tag Archives: sajkeshtuqe

Tag Archives: sajkeshtuqe

Ta hash bio si Linda Morina!

Personazhi i Linda Morinës është kthyer viral për shkak të stilit të saj të jetesës dhe fotove që poston në rrjetet sociale.Ajo ka postuar foto nga fshati në të cilin jetonte, maj çatie, në kopsht me domate e kastraveca, në krevat etj, kanë qenë disa nga fotot e Linda Morinës.Por duket se Linda e do shumë ushqimin bio, në fotot më poshtë ajo shihet mes kastravecëve, domateve, e limonëve bio nga kopshti i saj.Kështuqë nuk keni ça ti shani Lindës ajo ha bio dhe bukurinë e ka bio./zoneeliere.alThe post Ta hash bio si Linda Morina! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone