Home / Tag Archives: rulete

Tag Archives: rulete

Një kafe në ballkon, vetëm me të brendshme (Foto)

Fotografia më e fundit në Instagram-in e Kendall Jenner i ka çmendur të gjithë, e madje ka shkaktuar edhe polemika.Supermodelja 22-vjeçare e ka nisur ditën e u ulur në çatinë e hotelit, me një kafe në dorë, e veshur vetëm me një palë tanga dhe sytjena.Ndërkohë foton e saj ku flokët janë ‘ruletë’ ajo thjesht e përshkruan si, “vala e nxehtësisë”.1 of 54 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone