Home / Tag Archives: rrugen

Tag Archives: rrugen

Vidhet lokali i basteve sportive në Tiranë

Vidhet lokali i basteve sportive në Tiranë

Natën e 27 janarit, është vjedhur një lokal bastesh sportive në Tiranë. Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Dalip Topi”. Persona ende të paidentifikuar nga uniformat blu, kanë vjedhur lokalin e basteve sportive në pronësi të E.N, vjeç 37, banues në Tiranë. Policia thotë se ata kanë marrë një …

Lexone

Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën i riu nga Kosova

Një 33 vjeçar nga Kosova ka humbur jetën paraditen e sotme gjatë një aksidenti në “Rrugën e Kombit”, pranë tunelit të Kalimashit. Sipas informacioneve të para nga blutë e qytetit rajonal, 33-vjeçari që udhëtonte me motor, ka humbur kontrollin mbi mjet dhe është përplasur me trafikndarësen, e cila ka rezultuar …

Lexone