Home / Tag Archives: rozeteksa

Tag Archives: rozeteksa

FOTOT: Modelen e famshme e “tradhton” bluza

Ajo u rikthye në Nju Jork të shtunën dhe menjëherë tërhoqi vëmendjen e medieve rozë.Teksa doli në rrugët e Nju Jorkut së bashku me një grup miqsh të saj, Bella Hadid tërhoqi të gjithë vëmendjen me veshjen e saj.Kjo pasi Bella është “tradhtuar” nga bluza e saj duke zbuluar pjesën e poshtme të gjoksit. (TemA)

Lexone