Home / Tag Archives: ronaldos

Tag Archives: ronaldos

Georgina Rodriguez puthje me Ronaldon pas fitores (Foto)

Georgina Rodriguez, e fejuara e yllit portugez ka qenë natyrisht tifozja më e zjarrtë e Ronaldos në Kiev. Së bashku me djalin e Ronaldos, ajo ka zbritur në fushë për të festuar në përfundim të takimit.Nuk kanë munguar as puthjet pasionante mes çiftit, me Georginën që ka tentuar të ‘çlodhë’ Ronaldon dhe të ndajë me të gëzimin e titullit të fituar.1 of 627 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

“Iuliano njeri m…”, tifozët e Interit nuk harrojnë “Ronaldo 1998″…

Tifozët e Interit nuk harrojnë! Për Mark Iulianon (ish-trajneri i Partizanit), mesdita e sotme në Udineze-Inter 0-4 ishte për t’u harruar në çdo sens… Fitorja e Interit (skuadra për të cilën ka hedhur baltë sistematikisht ish-futbollisti i Juventusit, teksa në Shqipëri gjithmonë ka “dribluar” pyetjet e famshme për atë episod ndaj Ronaldos, në kampionatin e vitit 1998) nuk ishte hidhërimi i vetëm, por edhe koret e tifozëve zikaltër…Ndihmësi i Igor Tudorit në stolin e Udinezes, që rrezikon rënien nga kategoria, ka dëgjuar koret “Iuliano njeri m…” nga “Curva Nord” zikaltër…Madje, legjenda urbane thonë që edhe koret e tifozëve të Partizanit përpara tv janë dëgjuar në “Dacia Arena”…

Lexone

Cristiano Ronaldo drejt martesës?

E dashura e Cristiano Ronaldos u shfaq me një unazë shumë të shtrenjtë në gisht, duke bërë që të gëlojnë thashethemet për një martesë në horizont për çiftin.Georgina Rodriguez e kishte vendosur unazën në dorën e djathtë, gjë që në Spanjë është ana ku vendoset simboli i fejesës dhe i martesës.Çifti së fundi janë bërë prindër të fëmijës së tyre të parë bashkë dhe me sa duket kanë ndër mend ta çojnë lidhjen në një tjetër nivel. Ronaldo ka edhe tre fëmijë të tjerë të sjellë në jetë nga nëna bartëse.1 of 44 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone