Home / Tag Archives: ronaldon

Tag Archives: ronaldon

Georgina Rodriguez puthje me Ronaldon pas fitores (Foto)

Georgina Rodriguez, e fejuara e yllit portugez ka qenë natyrisht tifozja më e zjarrtë e Ronaldos në Kiev. Së bashku me djalin e Ronaldos, ajo ka zbritur në fushë për të festuar në përfundim të takimit.Nuk kanë munguar as puthjet pasionante mes çiftit, me Georginën që ka tentuar të ‘çlodhë’ Ronaldon dhe të ndajë me të gëzimin e titullit të fituar.1 of 627 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone