Home / Tag Archives: romancengjithcka

Tag Archives: romancengjithcka

VIDEO: Burri kap mat gruan, po puthej me një të panjohur

Ky është momenti i sikletshëm kur burri e kap mat gruan e tij duke u puthur me një djalë të ri.I riu me ngjyrë po trasmetonte një video “live” në rrjetet sociale teksa i kërkoi gruas nëse mund ta puthte në buzë dhe ajo pa hezituar pranoi.Por më pas ndodh e papritura, aty vjen burri i saj dhe i ndërpret atyre romancën.Gjithçka është transmetuar live.Kur burri i saj u shfaq i riu u përpoq të kalojë situatën sikur nuk ndodhi asgjë.Pamjet janë filmuar jashtë një klubi në SHBA. (TemA)

Lexone