Home / Tag Archives: rodriguez

Tag Archives: rodriguez

Cecilia Rodrigues, në gjurmët e së motrës…(Foto)

Një pikturë… në pikturë. Është fotoja me shpinë ku Cecilia Rodriguez shfaq nudo bukurinë e saj përballë një panorame në Cefalu. Me një bikini ngjyrë të kaltër, motra e vogël e “showgirl”-it italo-argjentinas Belen, duket mjaft e bonifikuar, me të pasmet që nuk kanë asgjë për t’i kritikuar…1 of 7Në Sicili, me Ignazio Moser, ish-banora e Big Brother Vip në Itali, shfaq të gjithë erotizmin e saj edhe në mbrëmje me një veshje sensuale. Vërtet e parezistueshme!5 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Georgina Rodriguez puthje me Ronaldon pas fitores (Foto)

Georgina Rodriguez, e fejuara e yllit portugez ka qenë natyrisht tifozja më e zjarrtë e Ronaldos në Kiev. Së bashku me djalin e Ronaldos, ajo ka zbritur në fushë për të festuar në përfundim të takimit.Nuk kanë munguar as puthjet pasionante mes çiftit, me Georginën që ka tentuar të ‘çlodhë’ Ronaldon dhe të ndajë me të gëzimin e titullit të fituar.1 of 627 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone