Home / Tag Archives: rilindjes

Tag Archives: rilindjes

Kryeredaktori i RD-së gjakoset pas përleshjes me policët

🙏

Kryeredaktori i Rilindjes Demokratike Bledi Kasmi ka ngelur i lënduar pas përleshjes me Policinë.Partia Demokratike denoncon se punonjësi i saj ishte në krye të detyrës gjatë momentit kur ka çarë kokën.“Selia blu” pretendon se Kasmi është qëlluar nga Policia. (TemA)

Lexone

Edi Rama ndalohet nga policia në Holandë (FOTO)

Pas mbarimit të ceremonisë së betimit të Presidenti Ilir Meta, kryeministri Edi Rama është nisur drejt Rinasit. Aty e priste një çarter dhe rreth orës 24:00 të ditës së djeshme, Edi Rama ka udhëtuar për jashtë vendit me destinacion sekret. Ndërkohë një qytetare në aeroportin e Amsterdamit ka shkrepur një …

Lexone