Home / Tag Archives: rikujtoi

Tag Archives: rikujtoi

Kjo do të jetë data kur do të martohen Blero me Afronën

Kjo do të jetë data kur do të martohen Blero me Afronën

Blero dhe Afrona janë një ndër çiftet më të përfolura të estradës Gjatë intervistës në emisionin 21 Gradë të Radiotelevizionit 21 këngëtari i mirënjohur Blero ka folur rreth kësaj teme. Kur u pyet për datën e martesës pasi fansat janë në pritje të saj, këngëtari me shaka u përgjigj që …

Lexone