Home / Tag Archives: restorant

Tag Archives: restorant

Kendall Jenner në një lidhje me yllin e NBA?

Modelja Kendall Jenner raportohet se është në lidhje me një tjetër basketbollist të NBA-së.22-vjeçarja më parë ka qenë në lidhje me basketbollistët Jordan Clarkson e Blake Griffin ndërsa së fundmi është parë me Ben Simmonsin e Philadelphia 76ers.Ata janë parë së bashku në “Beverly Hills Hotel”, ndërsa një tjetër burim ka thënë se dyshja është parë së bashku edhe në një restorant.1 of 330 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: Tmerr në Kanada, shpërthim me bombë në një restorant, 15 të plagosur

Pesëmbëdhjetë njerëz u plagosën nga një shpërthim në provincën Ontario të Kanadasë.Autoritetet thanë se dy persona të paidentifikuar kanë hyrë në restorant dhe kanë shpërthyer një pajisje të improvizuar përpara se të largoheshin.Pesëmbëdhjetë veta janë dërguar në spital, tre nga ta në gjendje kritike, tha Shërbimi Rajonal Mjekësor.Përgjegjësinë për sulmin nuk e ka marrë asnjë grup.Ai ndodh një muaj pasi një shofer ka paërplasur furgonin për një turmë njerëzish në Toronto, duke vrarë 10 veta.

Lexone