Home / Tag Archives: rekomanduar

Tag Archives: rekomanduar

Ushtrimi i rekomanduar e la me thembër të thyer (Video)

Ushtrimi i rekomanduar e la me thembër të thyer (Video)

Tiffany Van Dyke nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara, ka mbetur më thembër të thyer, teksa po provonte në shtëpi një rutinë të re ushtrimet. Për fat të mirë, 41-vjeçarja e kishte pranë të birin, që i dërgoi akull dhe e mbështeste moralisht derisa arriti autoambulanca, transmeton Telegrafi. “Më dukej …

Lexone