Home / Tag Archives: reklamuese

Tag Archives: reklamuese

Andrra hap dyqanin, do t’iu shashtris si është zbukuruar

  Andrra ka hapur biznesin e saj si shumica e grave të këngëtarëve të famshëm të cilët ia sponzorizojnë grave të tyre biznese të tilla. U bë e famshme në krah të burrit të saj dhe tani ajo po i shfrytëzon rrjetet sociale si hapësira reklamuese,  përcjell ORAinfo. E për …

Lexone