Home / Tag Archives: referohet

Tag Archives: referohet

VIDEO: Berlusconi ngacmon live vajzën e koordinatorit të partisë së tij

Silvio Berlusconi kur vjen fjala për femra, nuk përmbahet.Ai ka qenë në një takim në Valle d’Aosta, dhe në fund të takimit, koordinatori rajonal i “Forza Italia”, Massimo Lattanzi, i ka ofruar dy dhurata liderit të parties: një pikturë dhe një kalë tipik qeramike.Dhuratat i janë dorëzuar nga vajza e tij.Duke parë vajzën dhe dhuratat, Silvio u shpreh: “Mund të zgjedh? Sepse unë preferoj atë” (i referohet vajzës).Vajza ka buzëqeshur e sforcuar dhe e sikletosur, për t’u larguar më pas.Berlusconi me sa duket nuk e ka ditur kush ishte ajo, por Lattanzi i ka thënë në skenë “ajo është vajza ime”.Lattanzi e ka kaluar me shaka, duke i thënë Berlusconit “keni gusto të mirë”.(TemA)

Lexone

Arjan Çani lë Klanin për Top Channel? Duket i emocionuar në daljen e parë

Mbremjen e sotme, Arian Cani eshte pare ne ekranin e Top Channel, ne emisionin e humorit, Portokalli, perballe personazhit qe e imiton.Çani ishte i ftuar në skeçin “Zona e Bryllit”, një imitim i “Zonë e Lirë”.Kjo është hera e parë e Çanit në Top Channel, gjë të cilën ai e ka vënë në dukje vazhdimisht“Kam emocione që vij këtu, pasi për mua është hera e parë që vij këtu, ndërkohë që të shikoj ty çdo të premte të më imitosh mua”, u shpreh Çani, i cili i beri nje ftese edhe aktori qe te shkonte ne emisionin e tij, pasi tani barrierat jane thyer.“Nuk e di nëse do të ftoja une ty të vije në emisionin tim, a do të vije?”, pyet Çani, Vanin e “Zona e Brrylit”.“Sigurisht mo plak, pse të mos vij, tani janë ulur gjakrat”, thotë ky i fundit, i cili duket se i referohet “luftës” në distancë mes dy televizioneve të njohur, ku Top Channel është shquar për faktin se nuk i lejonte aktorët e “Portokallisë, që të shkonin në emisionet e tjera, sidomos ato të klanit.

Lexone