Home / Tag Archives: recipeta

Tag Archives: recipeta

“Pantera e Zezë” magjeps Kanën (Foto)

Përveç shymë yjeve të modelingun dhe kinematografisë, ka qenë edhe ajo, “Pantera e Zezë”. Naomi Campbell vërtetoi edhe njëherë së vazhdon të qëndrojë në krye ndërsa u shfaq në tapetin e kuq për premierën e BlacKkKlansman gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.1 of 6Supermodelja shkëlqente e veshur me fustan, por la pak vend për imagjinatën. Pjesa e bustit të fustanit ishte transparent dhe 47-vjeçarja nuk mbante reçipeta. Nën blicet e shumta të fotografëve, Naomi nuk ka zhgënjyer, ku përveç sensualitetit, ka shpalosur edhe fisnikëri.15 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Kush digjet më shpejt, Oriola apo cigarja?

Oriola Marashi mbrëmjen e djeshme ka ‘përveluar’ të gjithë me fotot e postuara në Instagram-in e saj. Fotot ku shihej vetëm me tanga dhe pa reçipeta në det, provokuan jo pa njerëz dhe ndjekësit e saj kanë bërë komente nga më të ndryshmet.Kush digjet me shpejt, une apo cigarja? #DurresSpecialA post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on May 5, 2018 at 12:38pm PDTA post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on May 6, 2018 at 4:34am PDTA picture is a poem without words. Kreativiteti kerkon kurajo I am happy to be alive as long as I can express myself. I encourage all woman who want to express themselves as they want!A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on Jan 4, 2018 at 9:56am PSTNqs ferrari do ishte femerA post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on Jan 14, 2018 at 11:12am PSTThe post Kush digjet më shpejt, Oriola apo cigarja? appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

VIDEO: Aurela Hoxha huton kalimtarët, “lëpin” akulloren dhe nxjerr gjoksin

Aurela Hoxha është një prej modeleve më të njohura shqiptare.Modelja seksi prej disa ditësh ndodhet jashtë vendit ku po kalon disa momente relaksi.Por ajo nuk ka harruar që të përshëndesë fansat e saj në Istagram me një video mjaft hot.Aurela shfaqet pa reçipeta teksa konsumon një akullore. (TemA)when the sun goes downA post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on Apr 30, 2018 at 12:50pm PDT

Lexone