Home / Tag Archives: realizatore

Tag Archives: realizatore

Betis – Barcelona, notat e lojtarëve

Barcelona ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen e xhiros së 20-të të La Ligas, duke e mposhtur Real Betisin me rezultat 5-0 në udhëtim. Messi dhe Suarez me nga dy gola, dhe Rakitic me një, ishin realizatorë për Barcelonën. Me këtë fitore, Barca është e para me 54 pikë, …

Lexone