Home / Tag Archives: reagimin

Tag Archives: reagimin

Petrit Vasili i reciton Edi Ramës poezi: Sot e përfundi krimi, nuk lëviz dot më…

Kreu i Grupit Parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka sulmuar sërish Ramën, dhe ka thënë që sot e përfundi krimi.“Ai se andejmi nuk leviz dot më, e kane zene per fyti, e shantazhojne, e tallin, e perçmojne, e perdorin dhe ai vjedh per ta, genjen per ta, vret per ta, shkaterron per ta”, shkruan Vasili dhe reagimin e tij e ka shoqëruar me poezinë “Hakërrim”.Postimi i plotëKryeministrin sot e vuri perfundi krimi. Ai se andejmi nuk leviz dot më, e kane zene per fyti,e shantazhojne, e tallin, e perçmojne, e perdorin dhe ai vjedh per ta, genjen per ta, vret per ta, shkaterron per ta.Por nuk shpeton dot, nuk vrapon dot se eshte frymepaket dhe ligsht i frikur.Fatin tanime s’e ndryshon dot, eshte shume shume vone dhe ai e di…me mire se ata..HAKËRRIMQë nga Korça gjer te Shkodra mbretëron një errësirë,nëpër fusha, nëpër kodra, vërshëllen një egërsirë!Pra, o burra, hani, pini, hani, pini or’ e ças,Për çakallin, nat’ e errët, është ras’ e deli ras’!Hani, pini dhe rrëmbeni, mbus..

Lexone

VIDEO/ Badigardët e Ilir Metës, incident me një qytetare në Gjirokastër

Presidenti Ilir Meta një ditë më parë ka qenë në Gjirokastër.Por, badigardët e tij janë bërë pjesë e një incidenti me një qytetare.Ajo ka kërkuar të takohet me Metën, por siç duket nga video e siguruar nga TemA, badigardët e Metës janë përpjekur ta izolojnë atë, çka ka sjellë reagimin e ashpër të qytetares.(TemA)

Lexone

Nxehet situata: Moderatori vesh një bluz, Albulena Haxhiu reagon keq

Nxehet situata: Moderatori vesh një bluz, Albulena Haxhiu reagon keq

Këtë diele ne emisionin Kojshia Show me moderatorin Sadri Imeri ishte e ftuar deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu – bën të ditur /InfoKosova/ Ku pa pritmas moderatori vesh një bluzë “Edhe unë jam M**”, ja shikone reagimin e deputetës Albulena Haxhiu /InfoKosova/ Për më tepër shikone videon nga minuta …

Lexone