Home / Tag Archives: reagimet

Tag Archives: reagimet

FOTOT: Një mama seksi si Tamara

Ajo është vënë në qendër të kritikave për shkak të stilit të jetës dhe dokumentimin të çdo gjëje që bënnë internet.Megjithë reagimet e ashpra, Tamara Ecclestone ishte e vendosur që të shfaqej më joshëse se kurrë me bikini në Dubai.33-vjeçarja ka shfaqur format e saj fenomenale me bikini, telsa merrte rrezet e diellit bashkë me të bijën e saj. (TemA)

Lexone