Home / Tag Archives: ratajkowski

Tag Archives: ratajkowski

FOTOT “e nxehta” nga Emily Ratajkowski

Figura e saj seksi e ka bërë një prej femrave më të përfolura në industrinë e modës.Dhe Emily Ratajkowski ka provokuar edhe një herë, duke ndarë një set të ‘nxehtë’ fotografik.Modelja 26 vjeçare u sigurua të merrte gjithë vëmendjen duke pozuar pranë një makine klasike të markës Rolls Royce.E veshur më një bluzë me ngjyrë bronz e cila zbulonte shumë nga linjat e saj joshëse, Emily e paraqitë pothuajse e zhveshur në pjesën lart. (TemA)

Lexone

Emily Ratajkowski i heq të gjitha!

Emily Ratajkowski nuk ka pasur kurrë turp që të ekspozojë format e saj trupore.Supermodelja dhe aktorja ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale me foto topless.26-vjeçarja për të ruajtur modestinë mbuloi gjoksin me duar.Emily provokon shumë shpesh fansat me foto të nxehta.Zeshkanja seksi nuk i lë vend imagjinatës.The post Emily Ratajkowski i heq të gjitha! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: Emily Ratajkowski “tërbon” fansat, pozon topless

Emily Ratajkowski është një ndër modelet që nuk e ka fare problem që të shfaqë trupin e saj.Emily Ratajkowski ka publikuar në Instagramin e saj një fotografi ku qëndron pranë pishinës, ndërsa gjoksin e ka mbuluar me duart.Po ashtu modelja ka publikuar edhe një video tjetër në plazh e veshur me veshje banjo , duke treguar që është gati për verë. (TemA)

Lexone

Emily Ratajkowski mahnit me të kuqe

Ajo duket gjithmonë e përsosur kur kalon në tapetin e kuq. Por Emily Ratajkowski dukej po kaq e bukur teksa po kalonte rrugëve të New York-ut të dielën.Modelja e Sport Illustrated është fotografuar me një kostum të kuq në të cilën dukej mahnitëse.7 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone