Home / Tag Archives: qytetari

Tag Archives: qytetari

VIDEO/ Qytetari vë në pozitë të vështirë Lulzim Bashën, që i shkon në tavolinë për ta ftuar për protestën: Ti duhet të ikësh i pari

Lulzim Basha ka dalë pasditen e së premtes në rrugët e Tiranës, për të shpërndarë lajmërime për protestën e së shtunës.Por një qytetar e ka vënë në pozitë të vështirë atë.Ai i ka thënë Bashës, se duhet të ikë ai i pari, pastaj të tjerët.Qytetari: Ti duhet të ikësh i pari!Basha: Unë?Qytetari: Po, ju të gjithë!

Lexone

Berisha: Policia po bën terror në Lazarat

Berisha: Policia po bën terror në Lazarat

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar ditën e sotme, denoncimin e një qytetari nga Lazarati, i cili tregon se kanë 4 ditë pa drita. Në mesazhin e tij, qytetari thotë edhe pse janë të rregullt me pagesat, policia po bën terror ndaj tyre, dhe se vetëm Lazarati është pa drita në …

Lexone