Home / Tag Archives: qetesine

Tag Archives: qetesine

Një tjetër çmenduri në Dubai: Ja projekti më i ri

Auto Draft

Nuk ndalen çmenduritë në Dubai Çdokush që e ka shijuar bukurinë e Venecias, tashmë do e gjejë atë edhe në qytetin e shkretëtirës. Ndërtuesit kanë zbuluar planet për të rikrijuar qytetin e famshëm italian. Gondolat dhe kanalet komplekse do vijnë në një version të përshtatur për Dubain. Venecia Lundruese do …

Lexone

Tenton të grabisë lokalin, por shikojeni përfundimin (Video)

Një person hyri për të grabitur një nga pikat e “Starbucks” në Kaliforni, SHBA, por nuk u tregua aq i vëmendshëm sa duhet, duke bërë që plani i tij të dështojë. Kamerat e sigurisë brenda lokalit, tregojnë grabitësin me fytyrën e fshehur pas kaskës së motoçiklistit, ndërsa kërcënon punonjësen me …

Lexone