Home / Tag Archives: qendronin

Tag Archives: qendronin

FOTOT: Deputetët e PD-së, si trupë e gatshme sherri!

Deputetët e Partisë Demokratike kanë marrë urdhër nga Lulzim Basha, që të prishin çdo mbledhje të komisioneve parlamentare.Për këtë arsye, ata janë shfaqur të gjithë bashkë si trupë e gatshme sherri, në çdo komision, edhe aty ku nuk e kanë të lejuar të jenë.Fillimisht u shfaqën në Komisionin e Medias, pastaj në atë të Ekonomisë.Flamur Noka ka zëvë vendin e parë për të dhënë mend edhe për ekonomikë, ndërsa deputetët e tjerë të PD-së qendronin në këmbë, të gatshëm për të vepruar.(TemA)

Lexone

Vret zebrën e sapolindur (Video)

Luanët janë të paparashikueshëm. Një zebër sapo kishte lindur, dhe ende pa iu hequr e gjithë pëlhura me të cilën ishte i mbuluar, ndodhi një e papritur, shkruan lajmi.net Një luan me të shpejtë i afrohet dhe e kap në qafë, duke e lënë të paralizuar e pas pak edhe …

Lexone