Home / Tag Archives: qendresa

Tag Archives: qendresa

Qëndresa shfaqet krah një mashkulli serioz, ku është Labi?

Qëndresa e Labit duket që është e shoqërueshme në ndejat me të gjithë miqtë e saj. Ajo me shumë elegancë e veshur shkon në të tilla mbrëmje e shpesh ao shoqërohet nga Labi, përcjell ORAinfo. Por jo gjithmonë ajo qëndron në krah të burrit të saj. Këtë herë ajo ka …

Lexone

Si duket nusja e Labit kur del me shoqe?

Qendresa Bajrami është grimere, por kurrë më parë nuk është njohur si grimere, por si e dashura, e fejuara e tani gruaja e moderatorit Labinot Gashi-Labi. Para martese, Labi e Qendresa postonin shumë më shumë foto së bashku, ndërkaq tani më shumë po publikojnë fotografi me shoqëri e nga angazhimet …

Lexone

Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja

Sonte kënagjeqi i Qëndresës, ja si po duket nusja

Më 15 tetor, Labinot Gashi dhe e dashura e tij Qëndresa Bajrami, dashurinë e tyre disa vjeçare do ta kurorëzojnë me martesë. E sonte ( e diel ) e fejuara e tij e ka organizuar ndejën e fundit të beqarisë, kënagjeqin, shkruan lajmi.net Këtë e ka bërë të ditur vetë …

Lexone