Home / Tag Archives: qellohet

Tag Archives: qellohet

VIDEO/ Momenti tronditës: Pas sherrit me grushte e shkelma kokës, burri qëllon me pistoletë të riun

Ky është momenti i tmerrshëm kur një burrë qëllohet me pistoletë në mes të ditës.Në pamjet filmike të filmuara nga kalimtarët do të shikoni fillimisht dy burra që zihen me grushte dhe më pas njëri prej tyre në një moment nxjerr pistoletën dhe e qëllon tjetrin në këmbë.“Askush prej nesh nuk e dinte se njëri prej tyre kishte armë, derisa e nxori nga brezi dhe e qëllon në këmbë burrin me të cilin po zihej”, ka deklaruar një dëshmitare e këtij rasti të tmerrshëm.Ngjarja ndodhi në qytetin Lawrence në Massachusetts. (TemA)

Lexone

VIDEO e tmerrshme: Djalë 5-vjeçar qëllohet nga një top kriketi në fytyrë

Ky është momenti i tmerrshëm kur një djalë 5-vjeçar qëllohet nga një top kriketi në kokë.Harry Butt mbeti me lëndime serioze, me sy dhe hundë.Ai gjithashtu ka problem me dëgjimin e shikimin pasi topi i ra në fytyrë teksa luhej një ndeshje në kolegjin Poole Grammar.E ëma e tij thotë se banorët janë ankuar shpesh për topat që godasin makinat e thyejnë xhamat. (TemA)

Lexone