Home / Tag Archives: qarkullim

Tag Archives: qarkullim

Maskat që drejtonin rrahjen e deputetëve në Maqedoni – News, Lajme – Vizion Plus

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV Të tjera pamje shfaqin aktet e dhunës së paprecedentë të nacionalistëve maqedonas, që dy ditë më parë mësynë brenda parlamentit dhe sulmuan fizikisht deputetët. Mes tyre dallohen qartë edhe persona të maskuar, që vëzhgojnë situatën e japin edhe urdhra, ndërsa dhunohen ligjvënës shqiptarë e maqedonas. …

Lexone

Forca të shumta policie në rrugë. Ç’po ndodh në …? (Foto)

Kontrolle të përforcuara policie janë vënë re mbrëmjen e sotme në Durrës, në rrugën e re të portit. Postblloqet e policisë kalonin në sitë automjetet që hynin dhe dilnin nga Durrësi, duke ushtruar kontroll të imtësishëm tek disa prej tyre. Nuk dihet ende pse policia e Durrësit ka përforcuar postblloqet …

Lexone