Home / Tag Archives: pushuesve

Tag Archives: pushuesve

Marina Fara, përkrah futbollistit të njohur në plazh

Marina Fara, përkrah futbollistit të njohur në plazh

Në pritje të ndonjë zhvillimi për të ardhmen e tij, Albi Doka është duke kaluar disa ditë relaksi në jugun e Shqipërisë Mbrojtësi i Tiranës dhe vajza e këngëtares së njohur, Eli Fara, po kalojnë bashkë pushimet në Sarandë. Pas një sezoni të shkëlqyer ku spikati në fushën e lojës, …

Lexone

Forca të shumta policie në rrugë. Ç’po ndodh në …? (Foto)

Kontrolle të përforcuara policie janë vënë re mbrëmjen e sotme në Durrës, në rrugën e re të portit. Postblloqet e policisë kalonin në sitë automjetet që hynin dhe dilnin nga Durrësi, duke ushtruar kontroll të imtësishëm tek disa prej tyre. Nuk dihet ende pse policia e Durrësit ka përforcuar postblloqet …

Lexone