Home / Tag Archives: pushuesit

Tag Archives: pushuesit

Nuk është në Karaibe. “Playa Del Este” në Qerret, hap sezonin me një fejesë

Pamjet fantastike i përkasin “Playa Del Este”, plazhit më trendi të Qerretit, i cili sot hapi sezozin veror.Dy të rinj, Ninna dhe Besi vendosën të bëjnë aty ceremoninë e fejesës së tyre, duke u bërë kështu dhe promotorë të hapjes së sezonit të ri turistik.Playa Del Este është një nga plazhet më trendi që përdorin pushuesit nga Tirana në Qerret.Larg ndërtimeve dhe zhurmës së plazheve publike, me dy ndëtesa prej drri që shërbejnë si restorant dhe klub, dhe pastërti maksimale, ai është kthyer prej disa vitesh në destinacionin më të pëlqyer të Tiranës në bregdet.

Lexone

FOTOT: “Perla e Jugut” hap dyert për turistët, ja projekti që do të transformojë Sarandën

Qyteti i Sarandës nga dita në ditë duket se po merr një pamje tjetër.Projekti i Rilindjes Urbane i ka dhënë turistëve një motiv më shumë për ta vizituar.Teksa sezoni i ri ka filluar të thithë pushuesit e parë, mjaft kantierë të hapur në kuadër të planit të ri urbanistik, kanë rehabilituar zonën buzë detit dhe pritet ta transformojnë tërësisht.Më poshtë po përcjellim disa prej imazheve të projektit “Rilindja Urbane” që po rivitalizon hapësirën mahnitëse që ofron kjo perlë e jugut në Shqipëri.Hidhini një sy galerisë sonë virtuale para se të bëni gati valixhet. (TemA)

Lexone

FOTOT: “Ekspozimi i gjoksit nga poshtë, fiksimi i kësaj vere”

Duket se ekspozimi i gjoksit nga poshtë, do të jetë trendi i kësaj vere.Shumë yje të showbizit e pëlqejnë këtë stil duke eksperimentuar me veshjet e tyre.Ky model u bë i famshëm për herë të parë në vitin 2002 nga Christina Aguilera.Më poshtë në galerinë tonë virtuale do të gjeni disa poza me këtë model që po “përvëlon” pushuesit. (TemA)

Lexone

Kjo super-femër po ‘çmend’ pushuesit

Kjo super-femër po ‘çmend’ pushuesit

Ajo është një prej femrave më të ëndërruara në planet. Bukuroshja bombastike, Daphne Joy, ka treguar përsëri se përse është kaq e pëlqyer nga meshkujt, teksa ka treguar trupin e saj mahnitës në bregdet. Modelja nga Filipinet – e cila ka një djalë me ish-partnerin e saj, reperin e famshëm …

Lexone