Home / Tag Archives: pushimeve

Tag Archives: pushimeve

FOTOT: Juristja e bëshme që po çmend Tajlandën

Pia Muehlenbeck numëron tashmë rreth 2 milionë ndjekës në Instagram.Juristja që po çmend rrjetet sociale me format e saj bombastike, së fundmi ka zgjedhur të relaksohet në Tajlandë.Pia sjell për fansat disa nga pozat që ka bërë gjatë pushimeve të saj.Postimet kanë marrë një numër të madh pëlqimesh dhe komplimentesh për bukuroshen. (TemA)

Lexone

FOTOT: Demi Rose, rivale e denjë e Kim Kardashian

Ajo njihet për format e saj dhe është e denjë për të matur me Kim Kardashian, madje po fiton terren ndaj saj.Dhe Demi Rose ka ekspozuar sërish format e saj, këtë herë gjatë pushimeve në Ibiza.Bukuroshja 23-vjeçarja shfaqet tejet seksi teksa kishte veshur bikini të zinj. (TemA)

Lexone