Home / Tag Archives: pushimet

Tag Archives: pushimet

Rita Ora e pushton Instagramin

Llogaria e saj e “Instagramit” është mbushur ditët e fundit me foto nga pushimet e saj në Maltë dhe Rita Ora nuk ka ndërmend të pushojë së publikuari.Këngëtarja ka postuar së fundmi disa foto ku shfaqet tejet seksi me bikini të bardha e mbi një mjet lundrues.Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera për momentin, por është edhe një nga femrat më seksi që nuk resht së postuari foto në profilin e saj ku ndiqet nga më shumë se 13 milionë persona.

Lexone

Erjona Sulejmani “ndez” ishujt Kanarie (Foto)

Erjona Sulejmani vijon të jetë protagonist në rrjetet sociale, ku ndan vazhdimisht momentet më të bukura me ndjekësit e saj.Së fundi bukuroshja shkodrane, ish gruaja e futbollistit nga Tetova, Blerim Xhemajli, është duke kaluar pushimet në Ishujt Kanarie.Prej andej Erjona ka postuar foto të shumta për ndjekësit e saj, ku nuk kanë munguar as ato ‘topless’.1 of 58 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Reperja e njohur provokon fansat me fotot e nxehta

Ajo është jo vetëm një repere mjaft e suksesshme në tregun muzikor botëror, por Iggy Azalea njihet edhe për linjat e saj seksi.Së fundmi, 27 vjeçarja ka pozuar me bikini nga plazhi, duke rritur temperaturat edhe më shumë.A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on Jun 5, 2018 at 4:10pm PDTAjo ka ekspozuar gjoksin e saj, ndërkohë që shijon pushimet në plazhin tropikal.A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on Jun 5, 2018 at 4:24pm PDTA post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on Jun 5, 2018 at 4:52pm PDTThe post Reperja e njohur provokon fansat me fotot e nxehta appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Rita Ora shijon pushimet me të dashurin në Itali (Foto)

Pas koncerteve në Tiranë dhe më pas në Verona, Rita Ora po shijon pushimet në Itali. 27-vjeçarja është fotografuar me të dashurin e saj të ri Andrew Watt, me të cilin po kalon momente mjaft të bukura.27-vjeccarja dukej e mrekullueshme veshur me bikini plot ngjyra. Mirëpo, paparacët kanë kapur një moment ku i dashuri i këngëtares shqiptare është fotografuar duke “ngrënë” thonjtë e këmbës së Ritës në shezllon.1 of 107 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT: John Terry nis pushimet me patneren seksi

John Terry ndjehet mjaft energjik edhe pse nuk arriti të kualifikohej me Aston Villa-n për në Premier League.Ish-kapiteni i Chelsea-t ka nisur disa ditë pushimi në Mykonos krah bashkëshortes së tij.John dhe Toni ndjehen mjaft të lumtur që nga viti 2007 kur vendosën të martohen.Çifti herë pas here publikon në rrjetet sociale momentet më të veçanta nga jeta e tyre. (TemA)

Lexone

E dashura seksi e futbollistit të njohur ‘djeg’ rrjetin me fotot nga pushimet luksoze

Vetëm 10 ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Botëror të Fifa 2018 dhë ndërsa shumë futbollistë janë duke u përgatitur për botërorin, disa të tjerë janë duke shijuar disa ditë pushimesh luksoze në plazhet ekzotike.Diego Simeone, trajneri i njohur i Atletico Madrid, po shijon disa ditë pushimi në Bora Bora, së bashku me partneren e tij, Carla Pereyra dhe vajzën e tyre të vogël.Felicidad paz y AMOR @simeoneA post shared by Carla Pereyra (@carla.pereyra15) on Jun 2, 2018 at 3:32pm PDTMegjithatë, ajo çfarë ka rënë në sy janë linjat seksi të partneres së tij 31 vjeçare, e cila është një modele mjaft e famshme. Ajo ka publikuar ditët e fundit mjaft foto nga pushimet luksoze të çiftit, në të cilat tregon edhe trupin e palestruar.Eres mas de Agua de coco? O de una cervecita en la playa?! #YoSoyDeLasDosA post shared by Carla Pereyra (@carla.pereyra15) on May 31, 2018 at 9:20am PDTDiego dhe Carla janë njohur në vitin 2014 dhe që prej asaj kohe, ata bashkëjetojnë së bashku...

Lexone

Ndahu gruan për adoleshenten, biznesmenit të njohur i ndodh ajo që s’pritej

Ylli i “Keeping up with Kardashians”, motra e Kimit, Kourtney Kardashian pak kohë më parë u nda nga partneri i saj Scott Disick me të cilin ka 3 fëmijë.Disick menjëherë pas ndarjes, u lidh me aktoren Sofia Richie, 19 vjeç me të cilën dukej shumë i lumtur.Mirëpo 35-vjeçari njihet si donzhuan dhe nuk e ka harruar zakonin e tij. Këtë herë ai ka tradhtuar 19-vjeçaren me një femër misterioze.Kur e ka ajo e ka braktisur, Sofia është ndarë nga Scott dhe babai i saj, Lionel Richie i ka kërkuar të kthehet menjëherë në shtëpi.“Sofia u nda nga Scott. Ndarja ka ardhur për shkak se Scott është parë me një femër misterioze, pak kohë pasi ishte kthyer nga pushimet me Sofian. Familja e Sofias ka ndikuar shumë që ajo ta lë Scottin pasi meriton më shumë. Babai i saj ka ndikuar shumë. Ai i tha që mjaft me kaq sepse meriton më shumë se Scott. Ai i tha të kthehej në shtëpi dhe ajo ashtu bëri. Tani Sofia po kalon kohën me familjen dhe miqtë”, tha një burim pranë aktores.The post Ndahu gruan për ad..

Lexone

Ndahu gruan për adoleshenten, aktorit të njohur i ndodh ajo që s’pritej

Ylli i “Keeping up with Kardashians”, motra e Kimit, Kourtney Kardashian pak kohë më parë u nda nga partneri i saj Scott Disick me të cilin ka 3 fëmijë.Disick menjëherë pas ndarjes, u lidh me aktoren Sofia Richie, 19 vjeç me të cilën dukej shumë i lumtur.Mirëpo 35-vjeçari njihet si donzhuan dhe nuk e ka harruar zakonin e tij. Këtë herë ai ka tradhtuar 19-vjeçaren me një femër misterioze.Kur e ka ajo e ka braktisur, Sofia është ndarë nga Scott dhe babai i saj, Lionel Richie i ka kërkuar të kthehet menjëherë në shtëpi.“Sofia u nda nga Scott. Ndarja ka ardhur për shkak se Scott është parë me një femër misterioze, pak kohë pasi ishte kthyer nga pushimet me Sofian. Familja e Sofias ka ndikuar shumë që ajo ta lë Scottin pasi meriton më shumë. Babai i saj ka ndikuar shumë. Ai i tha që mjaft me kaq sepse meriton më shumë se Scott. Ai i tha të kthehej në shtëpi dhe ajo ashtu bëri. Tani Sofia po kalon kohën me familjen dhe miqtë”, tha një burim pranë aktores.The post Ndahu gruan për ad..

Lexone

Federica Nargi, në formë të shkëlqyer në plazhet e Mykonos

Destinacioni i saj i preferuar është ishulli i famshëm grek, Mykonos. Edhe këtë verë ka udhëtuar bashkë me partnerin e saj futbollist, për të shfrytëzuar pushimet verore me përfundimit e sezonit futbollistik.Po flasim me Federica Nargin dhe Alessandro Matrin, çiftin e famshëm italian, që tërheq gjithmonë vëmendjen e mediave rozë. Modelja 28-vjeçare shfaqet në formë të shkëlqyer në plazhet e Mykonos, që mbetet destinacioni më i preferuar i personazheve të njohura të showbizit.1 of 61 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Këngëtarja e grupit “Little Mix” tregon format bombastike nga plazhi i Mykonos

Perrie Edwards, pjestarja bukuroshe e grupit të famshëm muzikor, “Little Mix”, ka treguar format e saj bombastike teksa është duke shijuar pushimet në ishullin grek të Mykonos.Holibob hat!A post shared by Perrie Edwards (@perrieedwards) on May 31, 2018 at 4:23am PDTMe një palë bikini të bardha që i nxjerrin në pah asetet e saj, Perrie u ka demonstruar të gjithëve figurën e saj të palestruar dhe joshëse.Peaceful at lastA post shared by Perrie Edwards (@perrieedwards) on May 30, 2018 at 5:34am PDTI got sunshiiiiiineA post shared by Perrie Edwards (@perrieedwards) on Apr 20, 2018 at 5:58am PDTExploring & making memoriesA post shared by Perrie Edwards (@perrieedwards) on May 31, 2018 at 7:49am PDTThe post Këngëtarja e grupit “Little Mix” tregon format bombastike nga plazhi i Mykonos appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone