Home / Tag Archives: punuardhe

Tag Archives: punuardhe

FOTOT: Demi Rose “ndez” Spanjën

Ajo ndodhet në Spanjë për të shijuar rrezet be diellit si dhe për të punuar.Dhe së fundmi Demi Rose ka realizuar një set fotografik mjaft hot.E veshur me bikini të zeza 23 vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)

Lexone