Home / Tag Archives: punonjeses

Tag Archives: punonjeses

VIDEO: Mori porosinë gabim, pronari i restorantit ia plas në fytyrë pjatën punonjëses

Ky është momenti shokues kur pronari i një lokali ja hedh në fytyrë pjatën punonjëses së tij.Kjo ndodhi pas punonjësja Junea Turner mori gabim një porosi prej 8 dollarësh dhe iu desh që ta kthente mbrapsht atë.Por kjo ka irrituar pronarin e restorantit dhe pas një debati ku i thoshte punonjëses se do ta paguante nga rroga këtë ai ia hedh asaj pjatën në fytyrë.E gjithë kjo skenë u filmua nga një klient i restorantit Doos Seafood në Gjeorgji. (TemA)

Lexone

Ngacmon policen me mesazhe, 30 vjeçari përfundon në pranga

Ngacmon policen me mesazhe, 30 vjeçari përfundon në pranga

Në 30 vjeçar e ka pësuar pas shqetësimit që i krijonte çdo ditë një punonjëseje të policisë. Prej disa muajsh shtetasi Alves Hoxha përndiqte me mesazhe një punonjëse të policisë, shtetasen N.Q 27 vjeçe, në Kuçovë, derisa kjo e fundit e ka denoncuar. Alves Hoxha,30-vjeç, banues në fshatin Mbreshtan në …

Lexone

Tenton të grabisë lokalin, por shikojeni përfundimin (Video)

Një person hyri për të grabitur një nga pikat e “Starbucks” në Kaliforni, SHBA, por nuk u tregua aq i vëmendshëm sa duhet, duke bërë që plani i tij të dështojë. Kamerat e sigurisë brenda lokalit, tregojnë grabitësin me fytyrën e fshehur pas kaskës së motoçiklistit, ndërsa kërcënon punonjësen me …

Lexone