Home / Tag Archives: publikuar (page 20)

Tag Archives: publikuar

Kamza largon trajnerin Julian Ahmataj

Vetëm pak minuta më parë, klubi i Kamzës ka publikuar një njoftim në faqen e vet zyrtare në facebook, ku bën me dije ndërprerjen e bashkëpunimit me trajnerin Julian Ahmataj.Një lëvizje e papritur, duke ditur që Ahmataj ishte ai që e shpëtoi këtë skuadrën prej rënies nga kategoria.Ndoshta në këtë vendim të befasishëm ka ndikuar prania e trajnerit elbasanas në festën e titullit të Skënderbeut.Në njoftimin e mbylljes së bashkëpunimit me trajnerin nuk jepet asnjë arsye dhe asnjë detaj nga drejtuesit e Kamzës për këtë vendim.Ja njoftimi i shkurtër i klubit kamzali na faqen e facebook-ut“Klubi njofton mbylljen e bashkëpunimit me trajnerin Julian Ahmataj. Duke e falënderuar per gjithçka ai zhvilloi me skuadrën tonë, duke realizuar objektivin, i urojme suksese ne karrierën e tij. KF Kamza

Lexone

Balla: Protesta më idiote në botë për një bllof të paskrupullt, ja kush është regjizori

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla deklaroi se protesta e opozitës është “më idioteskja që mund të ketë thirrur një opozitë jo vetëm në Shqipëri, por në botë”.Në një intervistë dhënë për Top Channel, Balla tha se brenda opozitës kohën e zhvillimit të protestës.“Ka pasur debat brenda opozitës për ta zhvilluar tani apo më vonë këtë protestë, por kanë përshpejtuar se e dinë fare mirë se në ditët në vijim bllofi do të qartësohet tërësisht për publikun dhe do të dilnin zbuluar përpara qytetarëve. Këta harrojnë se do të merret vesh e vërteta”, deklaroi Balla.Gjithashtu, Balla pati edhe një apel për opozitën: “I vetmi apel që unë kam është që t’i përmbahen ligjit për protestat, sepse ata që do të cënojnë rendin do të marrin dënimin sipas ligjit”.Deklarata e plotë e Kryetarit të Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla:Ju i besoni shumë një pjese të kazanit, por unë për vete do të jem pranë zgjedhësve të mi në qarkun e Elbasanit në disa ..

Lexone

“Rusi 2018”, kënga e Era Istrefit krah Will Smith e Nicky Jam (Video)

Ashtu siç ishte bërë e ditur, 25 maji ka shënuar edhe zyrtarizimin e hitit më të ri dhe atij që do të simbolizojë Botërorin e futbollit që do të zhvillohet në më pak se 3 javë në Rusi.Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova, Era Istrefi, në bashkëpunimin me Will Smith dhe Nicky Jam kanë bashkuar forcat për të sjellë superhitin e kësaj vere.“Live it Up” është një këngë që e ka të garantuar suksesin gjatë kësaj vere, falë të qenit ritmike, në qendër të vëmendjes për shkak të futbollit, sportit më të përhapur në mbarë botën, e gjithashtu për pjesëmarrësit në të.Prodhim i producentit Diplo, kënga është e gjitha në anglisht, por ajo që të bie në sy është zëri kumbues i Era Istrefit në refren.Kënga është publikuar në “Youtube” nga Nicky Jam, thjesht si kolonë zanore, por për herë të parë do të ekzekutohet në finalen e Botërorit, duke pasur të garantuar shikueshmërinë e tejskajshme.25 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Çifti i pazakontë thyen rrjetin me këtë video, gjërat që bëjnë njerëzit për para

Vetëm dy ditë e publikuar dhe kjo video ka ‘thyer’ rrjetin, pasi ka marrë me miliona shikime e me dhjetëra mijëra shpërndarje e komente.Një burrë në moshë dhe një vajzë e re janë kthyer në sensacion në rrjetet sociale, pasi janë puthur përballë një kamere.Por nuk është puthja ajo e cila i ka bërë përshtypje njerëzve, por diferenca në moshë dhe pamja e tyre.Burri duket që është i vjetër në moshë, ka një bark të madh, ndërsa vajza është mjaft e re dhe me forma bombastike trupore.Kjo ka bërë që shumë njerëz të mendojnë se kjo është një tjetër lidhje vetëm për para, pasi sipas tyre, nuk mund të ekzistojë dashuria midis këtij çifti të pazakontë.Video: https://vidnews.net/video/100001115646Po ju si mendoni?The post Çifti i pazakontë thyen rrjetin me këtë video, gjërat që bëjnë njerëzit për para appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Pasi puthi Feron në buzë, Roza Lati publikon foto pasionante duke puthur të dashurin e saj

Kohët e fundit, moderatorja Roza Lati u vendos në qendër të vëmendjes pas puthjes së shkëmbeu me reperin Fero gjatë emisionit të saj “Why Not”, për të shuar të gjitha zërat se ata ishin bashkë.Pavarësisht se kjo puthje vetëm sa i shtoi këto thashetheme, nëpërmjet një postimi të fundit, Roza ka treguar se ajo është e lidhur dhe ai nuk është aspak Fero.Në një foto që moderatorja ka publikuar në Instastory, ajo shfaqet bashkë me të dashurin, me të cilin është duke shkëmbyer një puthje pasionante.Mirëpo, Roza e ka mbuluar fytyrën e partnerit të saj, duke e mbajtur sërish identitetin e tij sekret.The post Pasi puthi Feron në buzë, Roza Lati publikon foto pasionante duke puthur të dashurin e saj appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Tetë gra akuzojnë aktorin Morgan Freeman për ngacmime seksuale

Një skandal i ri ka tronditur botën e spektaklit në SHBA. Aktori Morgan Freeman është akuzuar për ngacmime seksuale nga tetë gra. CNN ka publikuar dëshminë e viktimave të mundshme, mes ngacmimeve, komenteve dhe sjelljeve jo të përshtatshme që kanë ndodhur gjatë xhirimeve të filave të ndryshëm në 2017-ën dhe 2013-ën, duke dalë jashtë etikës profesionale.Përveç tetë grave, disa të tjera kanë konfirmuar për CNN se kanë asistuar në raste ngacmimesh nga ana e Freeman-it. Akuzat ndaj tij, i referohen të gjitha rasteve të episodeve të ngacmimeve të ndodhura në publik, në pani të dëshmitarëve dhe në disa raste edhe të telekamerave.Mes viktimave të pretenduara është një asistente prodhimi e filmit ‘Going in style’, e cila thotë se i ishte nënshtruar komenteve të përditshme lidhur me pamjen e saj, mesazheve të pakërkuara dhe prekjeve.Madje një herë Freeman kishte tentuar t’i ngrinte fundin. Ndërkaq, një pjesëtare e stafit të filmit ‘Now you see me’ rrëfen se aktori i njohur kryesisht për r..

Lexone

Rrëfimi i gazetarit: Doja të shkoja në Vlorë, por më rrezikohej koka

Gazetari Jetmir Olldashi, i cili intervistoi dëshmitarin X, Albert Veliu, të audiopërgjimit të publikuar nga Partia Demokratike, në “Të Paekspozuarit” i dha përgjigje pyetjeve, pse u ndodh në Vlorë? Pse e dorëzoi përgjimin te Partia Demokratike? Por jo vetëm…Pse u ndodhët në Vlorë?Jetmir Olldashi: Kam udhëtuar drejt Vlorës pas një sinjalizimi që kisha për trafik kanabisi. Sipas burimeve të mia në këtë trafik ishin përfshirë shumë personazhe publik dhe të afërm të tyre. Shkova në lokalin e Agron Xhafajt, por ai nuk ishte në lokal. Edhe trafikantët që ne takuam, kishin përshtypjen që burimi kishte njohje me ta. Më pas ishte një tentativë për të zbuluar burimin e kanabisit.Kush e ka bërë regjistrimin?Jetmir Olldashi: Unë e kam bërë publike. I kam dhënë mjetin përgjues Albert Veliut. Ai është ngjitur në lokal dhe ka biseduar. Unë nuk u ngjita sërish sepse mendoja se isha i rrezikuar.Pse ka lindur një kontradita mes deklaratës suaj dhe dëshmitarit X?Jetmir Olldashi: Unë e kam py..

Lexone

VIDEO/ Publikohet kënga e “Rusi 2018”, Botërori do të ngrihet peshë nga një shqiptare

Ashtu siç ishte bërë e ditur, 25 maji ka shënuar edhe zyrtarizimin e hitit më të ri dhe atij që do të simbolizojë Botërorin e futbollit që do të zhvillohet në më pak se 3 javë në Rusi.Këngëtarja e mirënjohur nga Kosova, Era Istrefi, në bashkëpunimin me Will Smith dhe Nicky Jam kanë bashkuar forcat për të sjellë superhitin e kësaj vere.“Live it Up” është një këngë që e ka të garantuar suksesin gjatë kësaj vere, falë të qenit ritmike, në qendër të vëmendjes për shkak të futbollit, sportit më të përhapur në mbarë botën, e gjithashtu për pjesëmarrësit në të.Prodhim i producentit Diplo, kënga është e gjitha në anglisht, por ajo që të bie në sy është zëri kumbues i Era Istrefit në refren.Kënga është publikuar në “Youtube” nga Nicky Jam, thjesht si kolonë zanore, por për herë të parë do të ekzekutohet në finalen e Botërorit, duke pasur të garantuar shikueshmërinë e tejskajshme.

Lexone

Publikohet kënga e Era Istrefit për Kampinatin Botëror të FIFA 2018: Dëgjojeni këtu!

Ashtu siç ishte lajmëruar edhe më parë, ditën e sotme herët në mëngjes është publikuar kënga “Live it up”, e cila do të jetë himni zyrtar i Kampinatit Botëror të FIFA 2018.Kjo këngë është një bashkëpunim midis Will Smith, Nicky Jam dhe këngëtares shqiptare Era Istrefit, si edhe e ka prodhuar Dj i famshëm, Diplo.Kjo është një këngë mjaft ritmike dhe e denjë për një kompeticion të tillë festiv. Më poshtë mund të dëgjoni versionin audio të kësaj kënge, ndërsa klipi i saj pritet që të dali së shpejti.The post Publikohet kënga e Era Istrefit për Kampinatin Botëror të FIFA 2018: Dëgjojeni këtu! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Foto +18/ Sensuale dhe provokuese, këto imazhe po thyejnë rrjetin

Në faqen “A different type of Art”, janë publikuar disa fotografi nga David Dubnitskiy. Në këto foto shihet femrat sensuale, por edhe të përkushtuara ndaj punëve në fermë.E zhveshur, provokuese, punëtore këto janë imazhet që po bëjnë xhiron e rrjetit së fundmi, dhe që zoneelire.al i sjellë edhe për ju.Jepni komentin tuaj në facebook mbi këto imazhe sa artistike aq edhe provokuese./zoneelire.alThe post Foto +18/ Sensuale dhe provokuese, këto imazhe po thyejnë rrjetin appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone