Home / Tag Archives: publikuar

Tag Archives: publikuar

Mihrija i bën vetullat tattoo, e tmerrshme si po duket

Vazhdon të mbahet si ikonë bukurie dhe model për femrat e reja dhe ato të estradës. Është kjo këngëtarja e njohur Mihrije Braha, e cila ka vite prej se i sjell skenës projektet të shumë pëlqyera dhe të suksesshme, shkruan Kosovarja. Por, shumë më tepër se sa për anën profesionale, …

Lexone

Sahidja shkrihet pas burrit te saj, ky detaj e tregon atë!

Çifti po duket shumë bukur rrugëve të Gjermanisë.  Motrat Mustafa, janë disa prej këngëtareve më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse. Së fundmi Sahidja, ka publikuar një fotografi të bukur përkrah bashkëshortit, shkruan rtv21 Çifit po duket shumë bukur duke ecur dorë për dore rrugëve të …

Lexone

Publikohet foto e rrallë e kryeministrit Haradinaj kur ishte 14 vjeç

Kjo foto është ndër të rrallat që është publikuar nga koha kur kryeministri Ramush Haradinaj ishte nxënës. Foto e vitit 1982 e shfaq Haradinajn në shkollën e Izniqit. Fotoja është publikuar në faqen ‘Deçani Sot’ në Facebook “Në këtë foto, Kryeministri Ramush Haradinaj (nga e majta) Afrim Hamzaj (arsimtarë – …

Lexone

Shqipëria po tkurret; në 2017 u ul numri i popullsisë

Shqipëria po tkurret; në 2017 u ul numri i popullsisë

Popullsia e Shqipërisë u tkurr me 0.2 për qind në vitin 2017. Instat ka publikuar shifrat, sipas të cilave më 1 janar të 2018, Shqipëria numëron 2 milionë e 870 mijë 324 banorë. Uljet të numrit të popullsisë u vunë re në qarqet Gjirokastër, Dibër, Berat, Kukës, Korçë, Elbasan, Lezhë, …

Lexone