Home / Tag Archives: prurjeve

Tag Archives: prurjeve

Parashikimi i IGJEUM: Sot e nesër, reshje të shumta shiu dhe dëbore

Parashikimi i IGJEUM: Sot e nesër, reshje të shumta shiu dhe dëbore

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit bën me dije se në shumicën e qarqeve ato do të jenë lokalisht intensive, duke u shoqëruar edhe me shtrëngata, deri lokalisht shumë intensive në qarkun e Vlorës. Në zonat malore priten reshje dëbore në 400m mbi nivelin e detit (në zona të …

Lexone