Home / Tag Archives: provokuese

Tag Archives: provokuese

Belen Rodriguez e vetmuar, por provokuese (Foto)

Pas zërave mbi krizën me Andrea Iannnone-n (duket nga puna), Belen Rodriguez ka shmangur fotografët.Në një event në Milano, “showgirl”-i argiuentinas është shfaqur me një fustan që i tregonte të gjithë dekoltenë (as sa ka qenë e detyruar të mbajë me dorë gjoksin ndërsa ngjitet dhe zbret shkallët për të shmangur “spektaklin”) dhe me kofshët që tundonin jo pak.Belen nuk iu është përgjigjur pyetjeve, por është shfaqur gjithnjë e më shumë sensuale e intriguese, duke i lënë fansat pa frymë.1 of 188 qershor 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Këto janë fotot më të nxehta të “gangësteres” nga Elbasani që u shpall “Miss Universe Albania”

Trejsi Sejdini është fituesja e kurorës së Miss Universe Albania 2018 ku do të përfaqësojë vendin tonë në kompeticionin e bukurisë në Amerikë.Bukuroshja njihet në rrjetet sociale për postimet provokuese që bën.Herë pas here ajo publikon shkrepje gjatë pushimeve.Më poshtë në galerinë virtuale do të njiheni me disa prej pozave më të “nxehta” të saj. (TemA)

Lexone

Me pamje nga deti: Modelja pozon topless teksa shijon një birrë të ftohtë

Rhian Sugden, modelja e linjave të të brendshmeve, është duke shijuar disa ditë pushimesh në Turqi me të fejuarin e saj, Oliver Mellor.E sigurisht nga ky udhëtim luksoz, nuk mund të mungonin fotot e saj provokuese. Ajo ka hedhur një foto, në të cilën shfaqet komplet topless dhe me mbathje, duke mbajtur në njërën dorë një gotë birrë dhe në tjetrën gjoksin e saj.Cheeeers! Have a great bank holiday all! @erhan_saderestaurant beautiful #VillaEla in #kalkanA post shared by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on May 27, 2018 at 2:29am PDTKy postim vjen vetëm një ditë më vonë pasi modelja hodhi një foto sërish topless, por këtë rradhë fokusin kryesor e kishin të pasmet e saj dhe pamja e mrekullueshme e detit.Sky Full of Song #VillaElaA post shared by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on May 24, 2018 at 8:54am PDTRhian njihet për fotot seksi që poston vazhdimisht, ku ekspozon linjat e saj perfekte.2018 Calendar pic by @jamesrudland Mua – @makeupbymikeyA post shared by Rhian Sugden (@..

Lexone

FOTOT hot nga Demi Rose

Faqja e saj e Instagram-it është e mbushur me poza të zjarrta.Edhe të dielën Demi Rose ka dhuruar një tjetër shfaqje provokuese për fansat e saj, përmes një fotoje të publikuar.Modelja 23-vjeçare ka ekspozuar të pasmet e saj bombastike me bikini të me ngjyrë leopard. (TemA)

Lexone

Shenjat e horoskopit që fusin “shejtanin në shishe”, duhet të qëndroni larg tyre!

Janë ngatërrestarë, “fusin shejtanin në shishe” dhe e kanë mendjen vetëm për telashe! Ja kush janë 5 mistrecët e horoskopit që do të ngatërrojnë të gjithë dynjanë!VirgjëreshaVirgjëresha është një shenjë që nuk e ka problem ta thotë mendimin e saj , por sikur të kishte pak më shumë takt, mirë do ishte. Janë pak arrogantë dhe mënyra sesi shprehen mund t’ju bëjë të ndiheni keq.PeshorjaPeshorja karakterizohet nga sharmi, por e përdor këtë të fundit për të manipuluar ! Janë telashendjellës por në fund ia arrijnë të dalin pa u “lagur”.BinjakëtBinjakët luajnë lojë të dyfishtë dhe kjo është arsyeja që pse futeni gjithmonë në telashe me këtë shenjë !ShigjetariKjo shenjë futet në telashe sepse është një shenjë provokuese që nuk e kupton sesa ndikim mund të kenë veprat e tij tek të tjerët, sipas Class. Është shenjë e papërgjegjshme.UjoriNdonëse ujori është një shenjë e paqtë, “shejtanlliku” i tyre lidhet me pavarsinë dhe moskokëçarjen e tyre.The post Shenjat e horoskopit që ..

Lexone

Me foto provokuese, modelja italiane ‘djeg’ rrjetin

Silvia Caruso është një prej modeleve më tërheqëse në Instagram, ku numëron mbi 1 milion ndjekës.Ajo është një modele e njohur në Itali dhe vazhdimisht poston foto seksi në profilin e saj në Instagram, duke ekspozuar format e saj bombastike.Për më tepër shikoni disa prej fotografive të kësaj modeleje seksi.The post Me foto provokuese, modelja italiane ‘djeg’ rrjetin appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

‘Vipat e Bllokut’ nxjerrin zbuluar Oriola Marashin!

Oriola Marashi është një nga vajzat më të komentuara të momentit për shkak të fotove provokuese dhe formave të saj seksi.Por a është realisht aq seksi sa del në foto Oriola Marashi?Vipat e Bllokut së fundmi kanë postuar disa imazhe të modeles që të lënë vërtet për të dëshiruar ku “bukuroshja” duket shumë ndryshe nga ajo që shikojmë në foto e postuara në Instagram.Shikojeni dhe vlerësojeni vetë në imazhet e mëposhtme.The post ‘Vipat e Bllokut’ nxjerrin zbuluar Oriola Marashin! appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FOTOT: Rivalia e Kim Kardashian përshëndet fansat me poza seksi

Anastasia Kvitko u bë e famshme për krahasimin e saj me seks-simbolin Kim Kardashian, por vetë modelja ruse theksoi se është shumë më e bukur nga amerikaniaSë fundi, 23-vjeçarja u bë protagoniste me publikimin e disa fotove të saj shumë joshëse, nën dixhiturën ‘Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”. Kvitko, është një nga femrat më seksi në botë dhe së fundi ka arritur në kuotën e 7 milionë ndjekësve në Instagram. Në këtë rrjet social, 23-vjeçarja poston foto vërtetë provokuese, që të lenë pa frymë.

Lexone